Balanční deska LULILO BOLDO pro děti

Neohodnoceno
990 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
12.10.2023
Dřevěná balanční deska pro zlepšení pocitu rovnováhy. Ideální pro děti i dospělé. Může sloužit jako hračka, houpadlo, stolička nebo jako cvičební pomůcka. Materiál: lipová překližka. Maximální zatížení: až 200 kg. Rozměry: 82x30x2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DĚTSKÁ BALANČNÍ HOUPACÍ DESKA


Cvičte a bavte se zároveň!

Jednoduchá a snadno použitelná hračka může poskytnout spoustu zábavy!

Balanční deska bude skvělým produktem pro děti i dospělé! Každý si najde vlastní způsob, jak se bavit.

Podle zásad, které vypracovala Maria Montessori, platí, že čím jednodušší je hračka, tím lépe ovlivňuje vývoj dítěte! Není pochyb o tom, že balanční deska se k tomu dokonale hodí!

Deska má řadu užitečných funkcí! Kromě toho, že je to skvělá hračka a mimořádně poutavá cvičební pomůcka, může mimo jiné sloužit i jako stolička, na kterou se batole může postavit, aby dosáhlo na vrchol. Ideálně doplní i závodní dráhu pro autíčka, když je její trasa vedena nad i pod deskou!

A když vaše děťátko hra unaví, stačí si na desku lehnout a ta se okamžitě promění v houpátko, které nabízí pohodlný a příjemný odpočinek!

Nejdůležitější funkcí balanční desky je, že ji lze použít k tréninku rovnováhy! To bude mít velký vliv na ovládání vlastního těla, což bude užitečné pro děti v jejich vývojových letech i pro dospělé!

V případě nejmenších dětí cvičení prospěje koordinaci pohybů, umožní přesnější pochopení ovládání těla a také pomůže správnému vývoji kloubů a svalů!

Pohyb je nesmírně důležitý i pro dospělé! Cvičení na balanční desce vám pomůže zapojit se do pravidelné fyzické aktivity, pečovat o váhu a sílu kloubů!

K výrobě desky bylo použito robustní dřevo, které bylo odborně a pečlivě ošetřeno. Všechny povrchy balanční desky byly pečlivě obroušeny, čímž se eliminuje riziko vzniku třísek!

Pro zajištění dostatečné odolnosti a trvanlivosti byl výrobek ošetřen olejem bezpečným pro člověka, který splňuje všechny požadované normy.

Použití dřeva je skvělým řešením pro lidi, kteří si váží životního prostředí a ochrany přírody. V porovnání s výrobky z plastu zanechává mnohem menší uhlíkovou stopu. Nejenže si tak vaše dítě může hrát se zajímavou a hezkou hračkou, ale také mu to umožní v budoucnu si užívat přírodu vcelku!

  • Technické specifikace:
  • Plastové: lipová překližka
  • Maximální hmotnost uživatele: 200 kg
  • Rozměry desky: 82 cm x 30 cm x 2 cm
  • Rozměry balení: 85 cm x 31 cm x 3 cm

Výrobek je zabalen v kartonovém obalu.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: