Chladicí podložka pro zvířata modrá 50x90cm

Neohodnoceno
339 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
17.2.2023
Silná, velká, skládací chladicí podložka pro domácí zvířata. Ideální pro použití doma nebo na cestách. Okamžitě připraveno k použití - chladí se pod tlakem. Doba chlazení: až 4 hodiny. Materiál: nylon. Náplň: houba s chladivým gelem. Rozměry: 50x90 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHLADICÍ PODLOŽKA PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY/PSY MODRÁ 90x50cm

Horké léto - vysoké teploty nesnáší ani člověk, natož naši chlupatí přátelé. Chladicí podložka pomůže vašemu mazlíčkovi bojovat s horkem.

Poskytuje dostatečný tepelný komfort v létě

Váš mazlíček si tento pelíšek zamiluje - pohodlná silná podložka poskytne odpočinek unaveným tlapkám a zároveň je příjemně ochladí.

Podložka je vyrobena z odolného nylonu a vyplněna houbou napuštěnou chladivým gelem.

Lůžko umožní ochlazení těla vašeho mazlíčka bez šoku, který by způsobila například studená sprcha.

Podložka je okamžitě připravena k použití, není třeba ji chladit ani připojovat k nabíjení.

Stačí, aby si na ni váš mazlíček lehl, a výplň podložky se pod tlakem začne och lazovat. Podložka běží přibližně 4 hodiny. Když máte pocit, že podložka přestala chladnout, nechte ji chvíli "odpočívat" od váhy vašeho zvířete. Po několika minutách začne opět chladnout.

Vždy připraven k použití podložku lze používat doma, na cestách autem či vlakem nebo například v kavárně. Všude tam, kde si váš unavený mazlíček potřebuje odpočinout od horka. Lze jej použít i ve venkovním prostředí.

Silný nylonový materiál, Materiál ztěžuje poškození podložky vaším domácím mazlíčkem. Snadno se také čistí - neabsorbuje nečistoty ani vodu, takže případné nečistoty z povrchu odstraníte vlhkou houbou.

Velká podložka je rozdělena na tři části - Díky tomu lze podložku snadno složit pro skladování nebo přepravu. Dělená struktura také zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladicího gelu. Ve složeném stavu má podložka rozměry 50x30x3 cm.

Vhodná pro střední až velké psy, velké kočky (nebo například 3 středně velké kočky, přičemž na každou část podložky se vejde jedna kočka...) a jakákoli jiná domácí zvířata, která se vejdou na plochu 50x90 cm. Možná si váš mýval také rád odpočine od horka?

Podrobnosti:

Rozměry podložky: 90 cm x 50 cm x 1 cm (ve složeném stavu: 50x30x3cm)

Vnější materiál: nylon

Náplň: houba namočená v chladivém gelu

Baleno ve fóliovém obalu.

Způsob práce:

Podložka je naplněna houbou napuštěnou speciálním chladicím prostředkem, který působí pod tlakem zvířat. Podložku není třeba před použitím chladit ani připojovat k elektřině.

POZOR:
Nevystavujte podložku dlouhodobému slunečnímu záření, protože by mohlo nepříznivě ovlivnit chladicí látku. Po každém použití zkontrolujte stav rohože. Pokud zjistíte poškození povrchu podložky, nedovolte svému zvířeti, aby ji používalo. Látka, kterou je podložka naplněna, není vhodná ke konzumaci. Pokud dojde k požití gelu nebo kontaktu s okem, je třeba oko vypláchnout tekoucí vodou a v obou případech se doporučuje kontaktovat veterinárního lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: