Kulomet na pěnové šipky + zásobník + 3 terče + 48 šipek

Neohodnoceno
359 Kč
K odeslaní za 3 dny
Kulomet NERF. Fantastická zábava pro malé vojáky. Učí dítě zdravé soutěživosti a dává průchod dětské energii. Sada obsahuje: pušku, 48 šípů, 3 terče ve tvaru sudu, zásobník. Rozměry zbraně: 28x18x5cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KULOMET 48 ŠÍPŮ 3 TERČE


Pokud rádi hrajete herní režimy, jako je battle royale, deathmatch známé z počítačových a videoher, je tento produkt určen právě pro vás.

Pravé komando potřebuje správnou zbraň.
Připravte se na další hru!Kulomet je fantastická zbraň pro malého vojáka. Tato hračka obsahuje vše, co potřebujete k "zastřelení nepřítele" a vítězství.
Hra s odpalovacím zařízením pomáhá rozvíjet koordinaci rukou a očí a je součástí poutavé hry. Manipulace s puškou, zejména nabíjení zásobníku, má pozitivní vliv na motoriku prstů.

Děti, povzbuzené populární počítačovou hrou, kde tráví většinu času v režimu battle royale, mohou tuto hru přenést do reality. Společně se scházejí, plánují terén a pravidla, čímž si budují vazby se svými vrstevníky, což má pozitivní vliv na rozvoj sociálních dovedností, včetně rozvoje správné mezilidské komunikace. Při hře s vrstevníky má dítě také možnost naučit se vedení týmu a schopnosti prohrávat i vyhrávat. Kromě toho se děti naučí , jak řešit spory, když mezi nimi dojde ke konfliktům, které je třeba zmírnit.

Hra s odpalovacími zařízeními vyžaduje interakci s ostatními, ve skupině vrstevníků může být hlučná, umožňuje volnou komunikaci a dává průchod dětské energii.

K dispozici jsou 3 terče ve tvaru sudu, které umožňují různé herní možnosti. Můžete si nastavit pravidla tak, že vyhraje ten, kdo získá více bodů za nejkratší dobu, nebo ten, kdo získá lepší skóre s použitím nejmenšího počtu nábojů.


Výrazné barvy připomínají zbraně z oblíbených počítačových her, a proto je hračka atraktivní pro děti všech věkových kategorií.
Počítačoví hráči budou moci své střety přenést do reálného světa a zároveň se v něm i proběhnout.

Taková hra venku napomáhá koordinaci pohybů a má pozitivní vliv na fyzické zdraví dítěte.


Obsah sady:

Kulometný granátomet

48 tradičních šípů

3 terče ve tvaru sudu

časopis


Technické údaje:

Rozměry šipky: 7 x 1,2 cm

Rozměry zásobníku: 18 x 8 x 2,5 cm

Rozměry zbraně: 28 x 18 x 5 cm

Rozměry balení: 59 x 7 x 34 cm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: