Nosework pes kočka vzdělávací čichová podložka hračka fiol-modro-žlutá

Neohodnoceno
269 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
12.10.2023
Čichová podložka pro psa, která zpomalí příjem potravy. Osloví každého majitele domácího mazlíčka. Váš mazlíček tak přirozeně zpomalí příjem potravy. Skládačka při jídle pozitivně ovlivní vývoj vašeho mazlíčka. Rozměry podložky: 30x30x3cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČICHOVÁ PODLOŽKA PRO VAŠEHO PSA, KTERÁ ZPOMALÍ PŘÍJEM POTRAVY.

Jste šťastným majitelem čtyřnohého psa? Dopřejte svému mazlíčkovi trochu radosti.

Jedinečná čichová podložka jistě potěší každého domácího mazlíčka. Bude vašemu čtyřnohému příteli dělat společnost, zatímco budete v práci, ve škole nebo na nákupech. Díky tomu se vám nebude stýskat a vaše oblíbené boty budou zachráněny před snědením.

Vlastnit psa je nejen velká radost, ale také velká zodpovědnost za jeho zdraví. Jsme si toho dobře vědomi a vycházíme vstříc vašim potřebám.

Jedna podložka a tolik výhod. Jednoduchá hračka, která uvolňuje, uklidňuje, učí soustředění, rozvíjí správné návyky a uklidňuje.

Velmi vám pomůže, když váš mazlíček jí příliš rychle. Stačí na podložku nasypat pamlsky a přikrýt je střapci.

Čichová podložka způsobí, že váš mazlíček bude muset přirozeně zpomalit konzumaci potravy. Bylo navrženo tak, aby uspokojovalo přirozený reflex psa při hledání potravy.

Navíc do každého jídla vnáší prvek hry. Pes bude muset vynaložit určité úsilí, aby se dostal ke svým oblíbeným pamlskům.

Taková malá hádanka při jídle pozitivně ovlivní vývoj vašeho mazlíčka.

Čichová podložka je způsob, jak rozvíjet správné stravovací návyky, udržovat zvíře zdravé a také užitečné duševní cvičení.

Byl navržen s důrazem na každý detail. Střapce z měkkého rouna jsou připevněny k plastové elastické síťovině. Když se zašpiní, můžete ji vyprat ručně, jen nezapomeňte použít silně vonící prací prostředky. Dbejte také na důkladné opláchnutí rohože.

Materiál:

  • střapce: fleecový materiál
  • plastové pletivo

Rozměry:

  • Rozměry podložky: 30 cm x 30 cm x 3 cm
  • Rozměry balení: 34 cm x 34 cm

Baleno ve fóliovém obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: