Detoxikační náplasti Kinoki 10 kusů

24 Kč
Na cestě k nám
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Zbavte se nežádoucích toxinů ve Vašem těle a zvyšte svoji energii, zbavte se stresu a bolesti hlavy! Myslete na sebe a udělejte něco pro své zdraví!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplasti obsahují účinné výtažky z rostlin, které podporují detoxikaci organismu. Velice jednoduchá aplikace na chodidla, detoxikujte Vaše telo během spánku!

Východní medicíny po staletí sledovaly chování těla a podařilo se jim zjistit, že většina toxinů se hromadí v našich nohou.
Náplasti obsahují přírodní látky, které aktivují akupunkturní body a jimi odvádějí toxiny z těla ven.

Na noc si nalepíte detoxikační náplast na chodidla a ráno ji opět odstraníte. Po odstranění si můžete všimnout, že náplast nápadně ztmavne až zčerná.
Čím tmavší barva, tím více je ve Vašem těle nahromaděných toxinů.
Čím déle náplasti budete používat, tím se náplasti přestanou zbarvovat do černa a budou světlejší. V tuto chvíli stačí náplast používat jednou týdně. Náplasti můžete použít i na jiné části těla včetně zad, kolen a loktů.

Návod k použití:
Aplikujte vždy na omyté a osušené čísti těla. Opatrně sloupněte krycí papír z lepícího čtverce a přichyťte na něj neprodyšnou část detoxikačního balíčku. Po té přilepte na chodidlo. Po 8-10 hodinách odlepte. Místo po aplikaci opláchněte, aby nezůstalo lepkavé. Náplast vyhoďte.

Vyzkoušejte sílu léčebných náplastí, zbavte své tělo toxinů, či bolestí, posilte imunitu i své fyzické a psychické zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: