DIPLO Loď s formami 3 pískové formy D-527

59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Barevná sada hraček do písku - jedna velká loď a tři formičky. Díky nim bude každý pobyt na pláži nebo na pískovišti fantastická zábava. Tvary formiček: hvězda, želva, kachna. Materiál: plast. Rozměry lodi: 1,5 x 2,5 cm: Rozměry: 25 cm x 14,7 cm x 15 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIPLO LOĎ S FORMAMI 3 PÍSKOVÉ FORMY D-527

Když hrátky na písku, tak jedině s příslušenstvím!

Ať už na pískovišti nebo na pláži, děti si vždy rády hrají s pískem. Možná je to příležitost vytvářet mnoho různých obrazců, postaviček a dokonce i staveb? Nebo je to možná ta dětská touha co nejvíce se ušpinit?

Nezáleží však na tom, z jakého důvodu batolata po písku sahají, důležité je, že si v něm mají s čím hrát! Proto se každému návštěvníkovi pískoviště bude určitě hodit barevná sada plná doplňků na písek!

Sada obsahuje tři formičky ve tvaru hvězdy, kachny a želvy, které pomohou vytvořit krásné tvary z písku. Hvězdou celé sady je však rozhodně loď!

Loď lze použít jako jednu velkou formičku - díky tomu, že ji lze rozložit na tři části - nebo jako hračku do vody, kterou pustíte do mírných mořských vln. Jen si dejte pozor, aby loď neodplavala příliš daleko!

Barevná loď bude zároveň kontejnerem pro všechny formičky.Díky tomu je přenášení celé sady na pláž mnohem jednodušší - stačí vzít jen jednu loď plnou barevných formiček!

Všechny prvky sady jsou vyrobeny z odolného plastu, takže si můžete být jisti, že hračky do písku vydrží na pláži mnoho dní!

Obsah sady:

  • Loď se skládá ze 3 dílů

  • Formičky x3 (hvězda, želva, kachna)

Materiál: plast

Rozměry:

  • Loď: Rozměry: 25 cm x 14,7 cm x 15 cm

  • Želva: Velikost: 14,5 cm x 11 cm

  • Kachna: 12,5 cm x 9,5 cm

  • Hvězda: 12 cm x 12 cm

  • Obal: 25 cm x 14,7 cm x 15 cm

Výrobek je zabalen v síťce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: