Flawless dermaplane - seřezávač obočí a chloupků s LED světlem

Neohodnoceno
79 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Odlupuje suchou, odumřelou pokožku a odstraňuje broskvový chmel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dermaplaning v profesionálním stylu ve vašem vlastním domě Okamžitě odhalí hladší a zářivější pleť mladšího vzhledu

Elegantní obrysový design s japonskou čepelí a z oceli Speciálně navržený ochranný kryt pomáhá předcházet otřesům a řezům. Díky vestavěnému LED světlu - nikdy nevynecháte žádné místo.

Návod:

Zapnout zařízení
Chcete-li používat zařízení Flawless Dermaplane Glo, musíte jej zapnout pomocí malého oranžového tlačítka napájení na přední straně. K tomuto zařízení není připojen prodlužovací kabel a není uvedeno, že je zapotřebí nějaký konkrétní typ baterie, takže lze předpokládat, že uvnitř každého z nich je vestavěná baterie.

 Jemným tahem
Jakmile je zařízení zapnuté, držte jej jako zubní kartáček a jemně jej přesuňte přes kůži obličeje, mimo oblasti očí a rtů. Můžete jej přes nos přesunout, ale buďte velmi opatrní. Pohyb by měl být podobný tomu, který byste použili k pohybu holicího strojku přes nohy nebo podpaží, ale váš dotek by měl být o něco lehčí. Když pohybujete zařízením, vestavěné LED světlo vám pomůže jasně vidět, co odstraňujete z pokožky.

Vypněte zařízení
Až budete s tímto zařízením ošetřovat obličej, jednoduše jej vypněte opětovným stisknutím tlačítka napájení. Pokud vidíte na tváři nějaké shluky odumřelé kůže nebo broskvového chmýří, možná byste je měli v tomto bodě opláchnout vodou. Uchovávejte zařízení na bezpečném místě při pokojové teplotě, dokud jej nebudete muset znovu použít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: