Montessori puzzle dřevěné tvary 155el.

169 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Vícedílná dřevěná sada montessori puzzle. Kostky různých tvarů a pestrých barev jsou skvělou zábavou na dlouhé hodiny.Sada obsahuje mimo jiné 24 karet s hádankami 5 úrovní obtížnosti.Baleno v krabici s rozměry: 21,5x25x4,5cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MONTESSORI DŘEVĚNÉ PUZZLE 155ELTatosada 130 dřevěných kostek různých tvarů a zářivých barev nabízí nekonečné možnosti hraní! Pevně vyrobená hračka poskytne vašemu dítěti hodiny zábavy.


Nechte své dítě učit se hrou!

Díky kostkám se batolata naučí a upevní si názvy barev a tvarů, rozvíjí logické myšlení. Stavebnice mohou být také úvodem do poznávání množin. Nejzábavnější však budou hádanky!

V krabici najdete 24 karet s puzzle s 5 úrovněmi obtížnosti. Vlevo nahoře na každé kartě je počet hvězdiček odpovídající úrovni hádanky. Nechte dítě, aby skládalo hádanky pohledem na kartičku a poté bez vyzvání. Názvy předmětů v angličtině dále napomohou k osvojení a upevnění cizího jazyka.


Má vaše dítě bujnou fantazii a rádo samo tvoří? Tuto skládačku si zamiluje! Koneckonců, karty nemusíte používat. Pomocí těchto malých dílků můžete vytvářet vlastní předměty, obrázky a dokonce vyprávět celé příběhy. Nechte rozvinout kreativitu svého dítěte!

Hrajte si s dítětem. Povzbuzujte je také k interakci s ostatními batolaty. 130 kostek je dostatečný počet dílků, aby si mohlo hrát a tvořit několik dětí. To je naučí spolupracovat a dělit se o hračky. Společná akce nejenže buduje přátelství, ale také vyústí v lavinu nápadů na nové fantastické předměty. Když je představivost limitem, hře se meze nekladou!

Hračky ve stylu Montessori zahrnují různé skládačky, nástroje a učební pomůcky, které nabízejí mnoho možností ke hře. Jednoduché tvary a barevné prvky způsobují, že se k nim dítě rádo vrací a stále nachází nové formy zábavy. Tyto typy hraček rozvíjejí nejen kreativitu nebo motorické dovednosti a zručnost. Umožňují stimulaci různých smyslů, provokují k učení a sebekorekci projektů. Díky tomu je oceňují děti i pedagogové po celém světě.


Hračka je vhodná pro děti starší 3 let (kvůli malým kouskům, které se snadno polykají).

Sada obsahuje 155 dílků

  • 130 dřevěných kostek v 6 tvarech

  • 24 karet se vzory, které lze uspořádat do 5 úrovní obtížnosti

  • Taška na uložení cihel

Velikost krabice: 21,5 cm x 25 cm x 4,5 cm

Zabaleno v kartonové krabici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: