Psí miska na pomalé jídlo modrá

Neohodnoceno
199 Kč
K odeslaní za 3 dny
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Miska pro psa, která zpomalí příjem potravy. Bude se líbit každému čtyřnohému psovi. Puzzle miska přirozeně zpomalí konzumaci potravy a pozitivně ovlivní vývoj vašeho mazlíčka. Materiál: plast. Průměr podavače: 24 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PSÍ MISKA POMALU JEDOUCÍ PUZZLE HRAČKA

Jste šťastným majitelem čtyřnohého psa? Dopřejte svému mazlíčkovi trochu radosti.

Jedinečná zpomalovací miska na krmivo s funkcí puzzle jistě potěší každého domácího mazlíčka.

Vlastnit psa je nejen velká radost, ale také velká zodpovědnost za jeho zdraví. Jsme si toho dobře vědomi a vycházíme vám vstříc.

Někteří psi, zejména ti, kteří prošli těžkými časy, hltavě žerou podávané krmivo. Důvody mohou být různé, ale výsledky jsou žalostné. U zvířat, která jedí příliš rychle, hrozí nadýmání, zvracení, dušení a u velkých plemen dokonce torze žaludku, což může vést k úhynu zvířete.

Díky misce s puzzle bude pro vašeho mazlíčka přirozené zpomalit příjem potravy. Bylo navrženo tak, aby uspokojovalo přirozený reflex psa při hledání potravy.

Navíc do každého jídla vnáší prvek zábavy. Váš pes bude muset vynaložit určité úsilí, aby se dostal ke svým oblíbeným pamlskům.

Jak to funguje?

Stačí do otvorů nasypat oblíbené krmivo vašeho mazlíčka a ten začne vymýšlet stále nové strategie, jak se k jídlu dostat. Miska je opatřena posuvnými prvky, které ukrývají potraviny. Váš mazlíček je musí posouvat čumákem nebo tlapkou tak, aby se dostal k otvorům s potravou.

Taková malá hádanka při jídle pozitivně ovlivní vývoj vašeho mazlíčka. Miska na pomalé jídlo je způsob, jak rozvíjet správné stravovací návyky, udržovat zdraví vašeho domácího mazlíčka a také užitečné duševní cvičení.

Miska byla vyrobena s důrazem na každý detail.

Má protiskluzové prvky, které zabraňují tomu, aby se miska při jídle kutálela po podlaze.

Materiál: plast

Rozměry:

  • průměr celého podavače: 24 cm

  • balení: 25 cm x 4 cm x 28,5 cmBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: