RGB LED disko koule + dálkové ovládání

256 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
LED disko koule ovládaná dálkovým ovladačem. Ideální pomůcka pro domácí večírky a svatby. Má zabudovaný zvukový senzor, díky kterému reaguje na hudbu. Světelné efekty mění barvu v rytmu hudby. Napájení: AC100-240V, 50/60Hz. Rozměry míče: 9x8,5 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED RGB DISKO KOULE DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ PROJEKTORU

Diskotékový projektor, který vám pomůže rozhýbat i ty největší tanečníky na parketu. Zařízení je ideální pro diskotéky, kluby, hospody, speciální akce, domácí večírky a podporuje práci DJů. Zařízení je ideální pro teambuildingové akce, svatby, festivaly a domácí večírky. Často se používá v malých atmosférických prostorách, tanečních sálech a hotelech.

Dobře vypadají na policích, pultech a barových pultech. Zobrazené barvy dodávají pokojům jisté kouzlo. Kompaktní světelný efekt LED hraje svůj automatický světelný program. Po zapnutí začne koule svítit a vytváří různobarevný efekt, přičemž barvy se střídají, víří nebo blikají. Možnost montáže na stěnu i strop.

Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu. Perfektní jako diskotékový efekt. Projektor vytváří mimořádné pozadí na stěnách, stropech. Snadné použití, velmi nízká hmotnost.

Výrobek je zcela nový. Chraňte přístroj před vodou a nadměrnou vlhkostí. K odstranění nečistot nepoužívejte chemické prostředky. Synchronizace otáčení s rychlostí a rytmem hudby.

Barevný mikrofon má zvukový senzor, při přehrávání hudby se efekty objevují a mizí a mění barvy v rytmu hudby. Má zabudovaný zvukový senzor, takže reaguje na hudbu. Funkce míče lze ovládat pomocí pohodlného infračerveného dálkového ovládání.

SPECIFIKACE:

Napájení: AC100-240V, 50/60Hz
LED: 6x1W RGB LED
Dálkové ovládání
Vestavěný zvukový senzor
Možnost montáže na stěnu, strop, lištu
Spotřeba energie: 3W
Barvy LED: červená, zelená, modrá
Rozměry koule: 9 x 8,5 cm
Zcela nový výrobek v originálním balení.

Rozměry balení: 10 cm x 11 cm x 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: