Tor kulkowy Spacerail level 2 60cm x 18cm x 36cm

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Konstrukce sestávající ze 182 prvků z plastu, kovu a rybářského vlasce, které tvoří dráhu pro dvě kovové kuličky. Dráha je dlouhá 10 metrů, ale celková velikost po sestavení je 60x18x36 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÍČOVÁ HORSKÁ DRÁHA!

KULIČKOVÁ HORSKÁ DRÁHA

231-2

Myslíte si, že jste narazili na další nudnou hádanku nebo stavebnici? Ale ne... Nic nemůže být vzdálenější pravdě... Spacerail je něco, co jste ještě neviděli. Říkáte si, že jste originální člověk? Skvělé! Přijměte výzvu a sestavte si vlastní kuličkovou dráhu!

1/30 s, f/9, 26 mm


Jak to funguje?

Celá konstrukce je vyrobena z kovu, plastu a rybářského vlasce. Spojením všech prvků dohromady nakonec vznikne velká dráha, po které se pohybují kovové kuličky. Smyčkami projíždějí jedna za druhou, dokud se nedostanou k výtahu, který je vyveze na vrchol konstrukce, kde zábava začíná nanovo. Spacerail je 3D skládačka, která podnítí vaši kreativitu, protože můžete stavět konstrukci podle vlastního uvážení, aniž byste se museli nutně řídit pokyny v návodu.

1/30 s, f/7.1, 28 mm

Perfektní rodinná zábava

Vášnivá a návyková zábava pro děti, mládež i dospělé. Vynikající pro rozvoj prostorové představivosti. Kombinuje prvky kreativní práce s manuálními dovednostmi. Perfektní dárková sada. Sestavený objekt se může stát jedinečnou dekorací místnosti i začátkem sbírky.

Podívejte se, jak sestavený Spacerail funguje:

Technické údaje:

- Úroveň: 2 z 9
- Délka složené koleje: 10000mm (10 metrů)
- Rozměry: 60cm x 18cm x 36cm
- Počet ocelových kuliček: 2
- Úroveň obtížnosti: Easy

- Předpokládaná doba skládání: 2-3h

- Věk: od 15 let

- Pokyny v polštině zahrnuty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: