Tor kulkowy Spacerail level 5 97 x 37 x 44cm

Neohodnoceno
1 033 Kč
K odeslaní za 3 dny
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Míčová horská dráha. Po sestavení je délka dráhy 32 m. Konstrukce z plastu, kovu a rybářského vlasce. Rozměry 97 x 37 x 44 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu


MÍČOVÁ HORSKÁ DRÁHA!

KULIČKOVÁ HORSKÁ DRÁHA

231-5


Myslíte si, že jste narazili na další nudnou hádanku nebo stavebnici? Ale ne... Nic nemůže být vzdálenější pravdě... Spacerail je něco, co jste ještě neviděli. Říkáte si, že jste originální člověk? Skvělé! Přijměte výzvu a sestavte si vlastní kuličkovou dráhu!Jak to funguje?


Celá konstrukce je vyrobena z kovu, plastu a rybářského vlasce. Spojením všech prvků dohromady nakonec získáte obrovskou dráhu, po které se pohybují kovové kuličky. Smyčkami projíždějí jedna za druhou, dokud se nedostanou k výtahu, který je vyveze na vrchol konstrukce, kde zábava začíná nanovo. Spacerail je 3D skládačka, která podnítí vaši kreativitu, protože můžete stavět konstrukci podle vlastního uvážení, aniž byste se museli nutně řídit pokyny v návodu.


Perfektní rodinná zábava


Vášnivá a návyková zábava pro děti, dospívající i dospělé. Vynikající pro rozvoj prostorové představivosti. Kombinuje prvky kreativní práce s manuálními dovednostmi. Perfektní dárková sada. Sestavený objekt se může stát jedinečnou dekorací místnosti i začátkem sbírky.

Podívejte se, jak sestavený Spacerail funguje:
.

Technické údaje:

- Úroveň: 5 z 9
- Délka složené koleje: 32000mm (32 metrů)
- Rozměry: 97 x 37 x 44cm

- Rozměry balení: 36x45x8cm
- Počet ocelových kuliček: 6
- Úroveň obtížnosti: Střední

- Předpokládaná doba montáže: 7-8h

- Věk: od 15 let

- Návod je součástí balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: