Transportní popruh na odrážedlo, koloběžku černá

59 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

PÁS PRO KŘÍŽOVÉ KOLO

  • VYBAVENÍ PRO RODIČE - každý rodič, který jde s dítětem ven, např. na hřiště nebo do parku, musí počítat s tím, že má s sebou více věcí, než je prakticky možné. Spoustu hraček, pití, svačinu, mikinu, převlečník a mnoho dalšího, k tomu koloběžku, kolo nebo snad kočárek? Pás, který umožňuje převážet koloběžku nebo kolo, umožní lepší organizaci a velké pohodlí pro rodiče, když dítě nechce jezdit a vrátit se domů. Na našich dalších aukcích si můžete koupit batoh, který umožňuje zabalit všechny věci pro dítě.
  • REGULACE - popruh je nastavitelný, což umožňuje přizpůsobit jej výšce osoby, která jej nese, a přizpůsobit jej vozidlu. V oblasti, ve které je pás na rameni, je vyztužený, což zabraňuje jeho zasekávání při přenášení těžšího vozidla.
  • RYCHLÁ MONTÁŽ - pás se zapíná dvěma přezkami, což trvá jen několik vteřin! Snadný, rychlý a zároveň účinný způsob!
  • VŠESTRANNÉ POUŽITÍ - pás je určen především k nošení balančního kola nebo koloběžky, ale to není jediné použití ... Můžeme jej také použít k tahání batolete, když se dítě unaví, stačí jeden konec připevnit k vozidlu, se kterým se pohybuje, a druhý konec uchopit. Mimo letní sezónu se pás bude hodit i pro tažení saní v zimním období! Výrobek lze také použít k zavěšení vozidla, např. v garáži nebo ve sklepě.
  • SPECIFIKACE - černá barva; maximální zatížení: 25 kg; nastavení popruhu: 135 cm; šířka pásu: 4 cm; hmotnost: 0,08 kg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Množství v kartonu: 170
Počet kusů v kurýrním balíku: 170
Další dodávka: za 2 měsíce
Množství v dodávce: 1100 szt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: