MUDUKO Vzdělávací karetní hra Touch it! Dotkni se a hádej. Zvířata 5+

319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Hra Touch it! Animals je vhodná pro všechny bez ohledu na věk účastníka. Na zadní straně každé karty je roztomilé zvířátko pokryté speciálním lakem. Na přední straně jsou 4 kresby zvířat. Úkolem účastníka je určit to správné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dotkněte se ho! Dotkni se a hádej. Zvířata

Je to panda, lemur, los nebo třeba medvěd koala? V této hře musí hráč co nejrychleji uhodnout, které ze čtyř zvířat zobrazených na přední straně karty se skrývá na druhé straně, a to pouze pomocí svého hmatu! Jak je to možné? Obrysy a charakteristické prvky ilustrace na rubové straně byly potaženy speciálním 3D lakem! Skvělá a originální zábava pro všechny věkové kategorie a milovníky roztomilých zvířátek.

Hledáte jednoduchou hru, která se bude líbit všem věkovým kategoriím? Pak se jí dotkněte! Zvířátka mohou hrát už pětiletí, ale ani dospělí si nebudou stěžovat, že by se nudili. V této jedinečné hře je obrázek na zadní straně karty pokryt speciálním vystouplým lakem. Na přední straně je stejná ilustrace, ale doplněná třemi dalšími. Hráči mají za úkol uhodnout, který ze čtyř obrázků na přední straně karty je zobrazen na zadní straně - ovšem pouze hmatem!

Ve hře Touch it! Zvířata ilustrace odkazují na zvířata, jako je medvídek koala, liška, tučňák nebo velbloud.

Hra nabízí několik herních variant, včetně týmové hry, při níž osoba, která se dotýká karty, nevidí ani obrázky na přední straně a musí se domluvit s vidícím členem týmu.

Čím je výrobek výjimečný?

  • NOVINKA na polském trhu! Vstupujeme do zcela nové dimenze jednoduchých karetních her, které využívají speciální smysl pro hmat.
  • jednoduchá pravidla hry
  • dynamická hratelnost
  • témata pro malé i velké
  • zajímavé ilustrace

Co se tím rozvíjí?

  • Smysl pro hmat
  • Soustředění
  • Představivost
  • Rivalita

Expresní verze pravidel:

1. Vyberte sijednu kartu z hromádky, aniž byste se podívali na její rub.

2. Současně se snažte hmatem určit správný předmět na rubové straně .

3. Pokud znáte odpověď, zakřičte "stop", kartu odložte a počkejte na ostatní hráče .

4. Zůstaneš poslední? Kartu musíte ihned odložit.

5. Řekněte svouodpověď. Nejrychlejší hráč získá za správnou odpověď 2 body, ostatní po 1 bodu. Za nesprávnou odpověď nezískává žádný bod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: